








Dimensiuni 6×81 cm
Brandul Umbra are în gama sa piese care ies în evidență prin elemente de design neobișnuite. Acest lucru nu este diferit în cazul cuierului Flip, care te cucerește cu cârligele care se ascund frumos în interior atunci când nu le folosești.
| Lăţime: | 81 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 6 cm |
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Material specific | Lemn masiv de plop |
| Capacitate de încărcare | 18.4 kg |
| Greutate | 1.1 kg |
| Înălțime | 6 cm |
| Lățime | 81 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Flip |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn gri deschis |
| Decor | Plop |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | Plastic/lemn masiv |
| Producător | Umbra |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

- set, din porţelan
