



Dimensiuni 11×39 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileSunteți îngrijorat de lipsa de spațiu în baie și nu sunteți mari prieteni cu un burghiu? Vă vor plăcea cârligele practice pentru ușă de la Wenko . Trebuie doar să-l conectați și ați terminat. Acestea sunt potrivite pentru uși cu o grosime maximă de 2 cm.
| Lăţime: | 39 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 11 cm |
| Tip | De perete, Pentru ușă |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Material | Metal |
| Potrivit pentru rafturi/uși cu grosimea de | 2 cm |
| Greutate | 0.44 kg |
| Înălțime | 11 cm |
| Lățime | 39 cm |
| Seria | Celano |
| Calitate | Basic |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Ajutor ingenios pentru amenajarea holului și a băii.
Potrivit pentru uși, îndeplinește funcțiile la care mă gândeam. Acesta este deja alt produs din această serie și nu dezamăgește.
Util.
Suntem foarte mulțumiți de cuierul pe care l-am agățat pe ușa din baie pentru prosoape. Prosoapele se atârnă bine pe el și nu cad. Este mai bun decât cârligele care nu stau pe plăci. Mulțumesc.
Am primit ceea ce am anticipat.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

- set, din porţelan
