Recomandăm
Coș de gunoi din plastic pentru deșeuri sortate/încorporat 24 + 8 + 8 l Ecofil - Elletipi
Dimensiuni 51×46×31 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 496,39 RON
- 19.04.2026 - 496,39 RON
- 10.03.2026 - 494,09 RON
- 12.02.2026 - 548,99 RON
- 23.01.2026 - 470,97 RON
- 16.01.2026 - 469,28 RON
- 10.01.2026 - 494,09 RON
- 22.11.2025 - 469,29 RON
- 23.10.2025 - 548,99 RON
- 14.01.2025 - 471,01 RON
- 21.12.2024 - 477 RON
- 20.12.2024 - 454 RON
- 14.12.2024 - 534 RON
- 13.12.2024 - 422 RON
- 12.11.2024 - 534 RON
- 08.11.2024 - 454 RON
- 30.10.2024 - 534 RON
- 29.10.2024 - 438 RON
- 29.10.2024 - 454 RON
- 29.10.2024 - 438 RON
- 28.10.2024 - 454 RON
- 28.10.2024 - 438 RON
- 27.10.2024 - 454 RON
- 21.10.2024 - 534 RON
- 16.10.2024 - 454 RON
- 14.10.2024 - 534 RON
- 08.10.2024 - 504 RON
- 04.10.2024 - 428 RON
- 01.10.2024 - 504 RON
- 28.09.2024 - 428 RON
- 17.09.2024 - 504 RON
- 13.09.2024 - 428 RON
- 30.08.2024 - 504 RON
- 25.08.2024 - 428 RON
- 20.08.2024 - 504 RON
- 16.08.2024 - 428 RON
- 01.08.2024 - 504 RON
- 28.07.2024 - 428 RON
- 16.07.2024 - 504 RON
- 14.07.2024 - 428 RON
- 23.06.2024 - 403 RON
- 30.04.2024 - 504 RON
- 26.04.2024 - 428 RON
- 19.04.2024 - 504 RON
- 18.04.2024 - 499 RON
- 17.04.2024 - 424 RON
- 16.04.2024 - 499 RON
- 11.04.2024 - 424 RON
- 01.04.2024 - 499 RON
- 29.03.2024 - 449 RON
- 22.03.2024 - 499 RON
- 15.03.2024 - 424 RON
Descrierea produsului
Gama Elletipi Ecofil de coșuri de gunoi pull-out încorporate se caracterizează prin simplitate, rezistență și variabilitate. Ideale pentru sortarea deșeurilor. Se bazează pe un cadru solid din oțel cromat și pe un sistem pull-out cu funcționare silențioasă și opriri moi. Coșurile alunecă din ghidajele fixe din dulap atunci când ușa este deschisă și coșul este plin. Fiecare coș este prevăzut cu un capac și fiecare capac poate fi codificat în funcție de culoare cu ajutorul etichetelor autoadezive incluse. Coșurile din plastic sunt fabricate din material de înaltă calitate, complet reciclabil. La fel este și cadrul coșului, care este fabricat din oțel cromat. Rulmenții patinelor funcționează silențios și nu necesită întreținere. Notă: Setul este format din coșuri cu volume de 24 + 8 + 8 litri.
Dimensiuni
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 31 cm |
| Înălţime: | 51 cm |
Specificații
| Formă | Rotundă, Dreaptă |
|---|---|
| Tip | Sortare deșeuri |
| Material | Plastic |
| Capacitate | Până la 25 l |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Nu |
| Material suplimentar | Oțel inoxidabil |
| Greutate | 8 kg |
| Înălțime | 51.5 cm |
| Lățime | 46 cm |
| Lungime | 31.85 cm |
| Capacitatea coșurilor individuale | 24+8+8 l |
| Volum | 40 l |
| Seria | Ecofil |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Culoare | Gri închis |
| Producător | Elletipi |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Set olivieră și oțetieră din porțelan Whiteline – Orion
Manuală, Set de recipiente condimente
Disponibil în 2 e-shop-uri

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată











