





Tigaia Massive vă va ajuta să preparați fripturi, legume și alte feluri de mâncare. Datorită suprafeței sale din fontă, tigaia acumulează căldura. Mâncarea dvs. va fi gătită corespunzător și, în același timp, va fi gata rapid. Un strat de protecție este necesar înainte de prima utilizare. Acesta se creează prin aplicarea unui strat subțire de ulei pe întreaga suprafață. Apoi, ardeți acest strat prin încălzirea pe aragaz sau în cuptor. Tigăile din fontă cu un strat protector au proprietăți antiaderente și sunt protejate împotriva coroziunii. Tigaia poate fi utilizată în grătarul Party Time Power Grill. Curățați-o cu apă și un burete după fiecare utilizare. Nu folosiți detergenți.
| Diametru: | 28 cm |
|---|
| Tip | Grill |
|---|---|
| Material | Fontă |
| Sursă căldură | Electrică, Gaz |
| Seturi | La bucată |
| Culoare | Negru |
| Material mâner | Fontă |
| Formă | Rotundă |
| Greutate | 3.11 kg |
| Înălțime | 5 cm |
| Lățime | 31 cm |
| Lungime | 49.5 cm |
| Volum | 2 l |
| Seria | MASSIVE |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Instrucțiuni | Neadecvat pentru mașina de spălat vase /adecvat pentru utilizarea în cuptor/nu este adecvat pentru plita cu inducție/nu este adecvat utilizării în cuptorul cu microunde |
| Caracteristici | Adânci |
| Producător | Tescoma |
Recenzii ale utilizatorilor
O părere foarte bună.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
45×50×35 cm, dreptunghiulare, din material textil
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

7×8×47 cm, suspendat