


Dimensiuni 130×170 cm
Pătură pentru copii albastru-închis din micropluș 130x170 cm Lost in Space – Catherine Lansfield
| Lăţime: | 130 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 170 cm |
| Compoziție și tip de material | Micropluș/cocolino |
|---|---|
| Dimensiune | 130x170 |
| Lățime | 130 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Seria | Lost In Space |
| Model | Cu stele |
| Calitate | Basic/Back To School |
| Densitate | 240 g/m² |
| Îngrijire | Nu se albește chimic/adecvat pentru uscător/spălare la 40°c |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii ale utilizatorilor
Pătură frumoasă pentru băieți, potrivită ca dimensiune pentru un pat tip căsuță.
foarte moale, perfectă pentru a te înfășura

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

25 cm, ⌀ 21 cm