Recomandăm
Cuvertură albă matlasată pentru pat dublu 220x220 cm Lennon Stripe – Catherine Lansfield
Dimensiuni 220×220 cm
402,03 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 402,03 RON
- 16.01.2026 - 402,03 RON
- 05.12.2025 - 371,44 RON
- 28.11.2025 - 349,59 RON
- 14.11.2025 - 371,44 RON
- 07.11.2025 - 349,59 RON
- 04.11.2025 - 436,99 RON
- 31.10.2025 - 371,44 RON
- 28.10.2025 - 436,99 RON
- 25.10.2025 - 375,81 RON
- 23.10.2025 - 436,99 RON
- 17.01.2025 - 335,34 RON
- 14.11.2024 - 351,9 RON
- 06.11.2024 - 383 RON
- 01.11.2024 - 352 RON
- 30.10.2024 - 414 RON
- 29.10.2024 - 339 RON
- 29.10.2024 - 352 RON
- 28.10.2024 - 339 RON
- 27.10.2024 - 352 RON
- 21.10.2024 - 414 RON
- 18.10.2024 - 352 RON
- 08.10.2024 - 414 RON
- 04.10.2024 - 352 RON
- 01.10.2024 - 414 RON
- 27.09.2024 - 352 RON
- 17.09.2024 - 414 RON
- 13.09.2024 - 352 RON
- 30.08.2024 - 414 RON
- 25.08.2024 - 352 RON
- 20.08.2024 - 414 RON
- 16.08.2024 - 352 RON
- 09.08.2024 - 414 RON
- 01.08.2024 - 373 RON
- 01.08.2024 - 414 RON
- 28.07.2024 - 352 RON
- 26.07.2024 - 414 RON
- 21.07.2024 - 373 RON
- 20.06.2024 - 331 RON
- 30.04.2024 - 414 RON
- 26.04.2024 - 352 RON
- 18.04.2024 - 414 RON
- 17.04.2024 - 352 RON
- 16.04.2024 - 414 RON
- 14.03.2024 - 352 RON
- 10.03.2024 - 414 RON
- 08.03.2024 - 352 RON
- 06.03.2024 - 414 RON
- 02.03.2024 - 369 RON
- 01.03.2024 - 332 RON
- 27.02.2024 - 369 RON
- 22.02.2024 - 314 RON
Descrierea produsului
Cuvertură albă matlasată pentru pat dublu 220x220 cm Lennon Stripe – Catherine Lansfield
Dimensiuni
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 220 cm |
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip | Pat dublu |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Proprietățile cuverturii pentru pat | Matlasat |
| Dimensiune | 220x220 |
| Lățime | 220 cm |
| Lungime | 220 cm |
| Seria | Lennon Stripe |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 90 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/nu se albește chimic |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii
5.02 evaluări
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Sunt mulțumită, recomand, este excelent pentru iarnă.
Utilizator mulțumit
Pătura este confecționată dintr-un material foarte fin și plăcut la atingere.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
101,99 RON
Galerie de perdea 120 - 210 cm extensibilă din metal Globa – douceur d'intérieur
Din metal

111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

90,09 RON
Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan

95,07 RON









