










Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileEste bine de știut: Capacitatea maximă de încărcare a fiecărui cârlig este de 2,27 kg.
| Tip | Cu agățătoare |
|---|---|
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Produs în | CN |
| Material suplimentar | Lemn |
| Material specific | Oțel |
| Greutate | 0.45 kg |
| Înălțime | 9 cm |
| Lățime | 32 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Estique |
| Calitate | Extra |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Producător | Umbra |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Super
Totul este în regulă cu acesta.
Arată foarte bine, robust, ușor de montat.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cuierul a îndeplinit așteptările mele. Este încăpător, iar raftul pentru lucruri utile este foarte bun. Recomand.
Produsul nu este fabricat și finisat corespunzător. Laturile sunt ușor ondulate. În imagine arată foarte bine, dar nu corespunde realității. Este, de asemenea, foarte scump pentru o astfel de fabricație.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Boluri și cutii

- set, din porţelan
