Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 32,27 RON
- 10.01.2026 - 32,27 RON
- 23.10.2025 - 34,17 RON
- 30.04.2024 - 45 RON
- 26.04.2024 - 38 RON
- 18.04.2024 - 45 RON
- 17.04.2024 - 38 RON
- 16.04.2024 - 45 RON
- 15.04.2024 - 38 RON
Descrierea produsului
Îngrijirea junglei urbane o să fie mai plăcută cu brandul inovator Gardenico . Colecția de ghivece moderne Metro Twist se remarcă în special prin designul original. Datorită celor patru rotile integrate ghiveciul cu planta ta preferată poate fi mutat cu ușurință sau rotit când este necesar. De asemenea, îl puteți completa cu un sistem de auto-udare .
Dimensiuni
| Înălţime: | 26 cm |
|---|
Specificații
| Dimensiuni | Medii |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Amplasare | De interior |
| Cu sistem de autoudare | Da |
| Caracteristici | Fără orificiu de scurgere |
| Material specific | Polipropilenă |
| Greutate | 0.5 kg |
| Înălțime | 26.5 cm |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Gardenico |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Este frumos și de calitate.
Evaluez la fel ca și în cele anterioare, adică pozitiv.
Plastic pe care se acumulează murdăria.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko

Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată





