Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 400,34 RON
- 19.04.2026 - 400,34 RON
- 16.01.2026 - 379,94 RON
- 10.01.2026 - 400,69 RON
- 31.10.2025 - 379,94 RON
- 25.10.2025 - 384,41 RON
- 18.04.2024 - 330 RON
- 17.04.2024 - 280 RON
- 16.04.2024 - 330 RON
- 15.04.2024 - 280 RON
Descrierea produsului
Măsuță auxiliară de grădină din lemn de fag 50x50 cm – Floriane Garden
Specificații
| Produs în | TR |
|---|---|
| Grosime | 1.2 cm |
| Formă | Pătrată |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 5 kg |
| Înălțime | 72 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Caracteristici | Pliabil |
| Amplasare | Exterior |
| Seria | Beech |
| Necesită asamblare | Nu |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de fag |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Decor | Fag |
| Materialul specific al blatului | Lemn masiv de fag |
| Material blat masă | Lemn masiv |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Floriane Garden |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Funcțional. Se potrivește pe un balcon mic. Lemnul nu este protejat împotriva condițiilor exterioare nefavorabile (lemn brut).
masa de dimensiuni reduse, potrivita pentru spatii mici
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Termos crem pentru mâncare 6 l Termo – Orion

Galerie de perdea 120 - 210 cm extensibilă din metal Globa – douceur d'intérieur
Din metal

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal


