



Avizier magnetic World Map – PT LIVING
| Model | De perete |
|---|---|
| Sortiment | Magnetic |
| Material specific | Fier |
| Material | Metal |
| Greutate | 0.85 kg |
| Înălțime | 50 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Tip tablă | De perete/magnetică |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Culoare | Roz deschis |
| Producător | PT LIVING |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt


Din metal

Din metal