Recomandăm
Măsuță auxiliară de grădină din lemn de fag 40x40 cm – Floriane Garden
294,09 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 294,09 RON
- 19.04.2026 - 294,09 RON
- 16.01.2026 - 282,19 RON
- 10.01.2026 - 297,74 RON
- 31.10.2025 - 282,19 RON
- 28.10.2025 - 331,99 RON
- 25.10.2025 - 285,51 RON
- 23.10.2025 - 331,99 RON
- 19.01.2025 - 186,8 RON
- 04.10.2024 - 263 RON
- 01.10.2024 - 310 RON
- 27.09.2024 - 263 RON
- 17.09.2024 - 310 RON
- 13.09.2024 - 263 RON
- 01.09.2024 - 310 RON
- 18.08.2024 - 248 RON
- 30.04.2024 - 208 RON
- 26.04.2024 - 177 RON
- 18.04.2024 - 208 RON
- 17.04.2024 - 177 RON
- 16.04.2024 - 208 RON
- 15.04.2024 - 177 RON
Descrierea produsului
Măsuță auxiliară de grădină din lemn de fag 40x40 cm – Floriane Garden
Specificații
| Produs în | TR |
|---|---|
| Grosime | 1.2 cm |
| Formă | Pătrată |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 2 kg |
| Înălțime | 40 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Caracteristici | Pliabil |
| Amplasare | Pentru zona de exterior acoperită |
| Seria | Beech |
| Necesită asamblare | Nu |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de fag |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Decor | Fag |
| Materialul specific al blatului | Lemn masiv de fag |
| Material blat masă | Lemn masiv |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Floriane Garden |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

652 RON
Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
73,94 RON
Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

90,09 RON
Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan

95,07 RON
















![Mazzoni VIVA MAT Bej [Super Mat / Anti-fingerprint] - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU RAFTURI CAȘMIR](https://static.biano.ro/i/product/180-180/6c/24/ec/d1ea4a5ebca43702b2b14eecc5bab1a95b2c003e-mazzoni-viva-mat-bej-super-mat-anti-fingerprint-masuta-de-cafea-moderna-cu-rafturi-casmir.jpg)

