Recomandăm
Bibliotecă în culoare naturală din lemn masiv de mango 95x190 cm Sondrio – Light & Living
Dimensiuni 190×95×35 cm
6.425,15 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 6.425,15 RON
- 14.02.2026 - 6.425,15 RON
- 05.02.2026 - 7.559 RON
- 23.01.2026 - 6.425,15 RON
- 16.01.2026 - 6.576,33 RON
- 18.04.2024 - 7.629 RON
- 17.04.2024 - 6.485 RON
- 16.04.2024 - 7.629 RON
- 15.04.2024 - 6.485 RON
Descrierea produsului
Bibliotecă în culoare naturală din lemn masiv de mango 95x190 cm Sondrio – Light & Living
Dimensiuni
| Lăţime: | 95 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 35 cm |
| Înălţime: | 190 cm |
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Formă | Dreaptă |
| Material | Lemn |
| Tip ușă | Deschis/ fără ușă |
| Culoare | Maro |
| Produs în | IN |
| Greutate | 45.5 kg |
| Înălțime | 190 cm |
| Lățime | 95 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Sondrio |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Industrial/rustic |
| Calitate | Extra |
| Material raft | Mango masiv |
| Caracteristici | Cu rafturi/cu picioare |
| Culoare lemn | Lemn închis |
| Decor | Lemn exotic |
| Material structură | Lemn masiv de mango |
| Producător | Light & Living |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

49,29 RON
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată













