Recomandăm
Bibliotecă din lemn masiv de stejar Gazzda Muse, înălțime 140 cm
6.875,65 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 6.875,65 RON
- 19.04.2026 - 6.875,65 RON
- 23.01.2026 - 6.603,65 RON
- 16.01.2026 - 6.759,03 RON
- 01.11.2025 - 6.603 RON
- 31.10.2025 - 6.603,65 RON
- 25.10.2025 - 6.681,34 RON
- 18.04.2024 - 7.690 RON
- 17.04.2024 - 6.536 RON
- 16.04.2024 - 7.690 RON
- 15.04.2024 - 6.536 RON
Descrierea produsului
Gazzda este un brand fondat în 2013, la Sarajevo, cu scopul de a crea mobilier cu design atemporal, care va transforma casa dvs. într-un loc mai frumos, primitor și mai aerisit.
Specificații
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Formă | Dreaptă |
| Material | Lemn |
| Tip ușă | Deschis/ fără ușă |
| Produs în | BA |
| Înălțime picior | 2 cm |
| Capacitate de încărcare | 30 kg |
| Înălțime | 140 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Îngrijire | Se pot folosi uleiuri sau ceară pentru întreținerea lemnului/curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC 100% |
| Seria | Muse |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Premium |
| Material raft | Lemn masiv de stejar |
| Caracteristici | Cu picioare/cu rafturi |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Tratat cu ulei |
| Culoare lemn | Lemn decolorat |
| Decor | Stejar |
| Material structură | Lemn masiv de stejar |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Gazzda |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

49,29 RON
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată







