




Dimensiuni 75×85 cm
Covorașul de schimbător Roba Style de la Roba oferă o suprafață special tratată care respinge cu ușurință apa și murdăria. În același timp, este flexibilă și delicată chiar și pentru pielea foarte sensibilă.
| Lăţime: | 75 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 85 cm |
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Lățime | 75 cm |
| Lungime | 85 cm |
| Seria | Roba Style |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Roba |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

Boluri și cutii