Recomandăm
Aplică de perete bronz ø 20 cm Fungal – Opviq lights
88,39 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 88,39 RON
- 19.04.2026 - 88,39 RON
- 19.03.2026 - 77,46 RON
- 16.01.2026 - 83,29 RON
- 18.12.2025 - 89,12 RON
- 01.11.2025 - 83,29 RON
- 27.10.2025 - 90,53 RON
- 25.10.2025 - 84,27 RON
- 17.01.2025 - 72,96 RON
- 18.04.2024 - 96 RON
- 17.04.2024 - 82 RON
- 16.04.2024 - 96 RON
- 15.04.2024 - 82 RON
Descrierea produsului
Aplică de perete bronz ø 20 cm Fungal – Opviq lights
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Instrucțiuni de instalare | Necesită instalare profesională |
| Produs în | TR |
| Putere energetică | 10 W |
| Număr becuri | 1 buc. |
| Tip dulie | G9 |
| Diametru abajur | 20 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Bec inclus | Nu |
| Sursă de alimentare | Instalat permanent |
| Design | Industrial |
| Grad de protecție | IP20 |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Material abajur | Metal |
| Culoare | Bronz |
| Producător | Opviq lights |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

49,29 RON
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

90,09 RON
Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan

95,07 RON





































