





Dimensiuni 23×76 cm
Nota: Umerașele nu sunt incluse.
| Lăţime: | 76 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 23 cm |
| Tip | De perete |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Produs în | RO |
| Material specific | Oțel |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 5.8 kg |
| Înălțime | 23 cm |
| Lățime | 76 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Simplon |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Producător | Spinder Design |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
45×50×35 cm, dreptunghiulare, din material textil
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

7×8×47 cm, suspendat