Recomandăm
Măsuță auxiliară Teulat Cep, ø 50 cm, albastru
Dimensiuni 53 cm, ⌀ 50 cm
1.095,65 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.095,65 RON
- 19.04.2026 - 1.095,65 RON
- 10.03.2026 - 1.106 RON
- 20.02.2026 - 1.044,65 RON
- 16.02.2026 - 1.529 RON
- 14.02.2026 - 1.293 RON
- 05.02.2026 - 1.529 RON
- 01.11.2025 - 1.299 RON
- 31.10.2025 - 1.299,65 RON
- 25.10.2025 - 1.314,94 RON
- 26.06.2025 - 1.499 RON
- 20.06.2025 - 1.244 RON
- 10.06.2025 - 1.499 RON
- 07.06.2025 - 1.289 RON
- 27.05.2025 - 1.499 RON
- 23.05.2025 - 1.289 RON
- 28.01.2025 - 1.490 RON
- 24.01.2025 - 1.266 RON
- 21.01.2025 - 1.490 RON
- 17.01.2025 - 1.311 RON
- 08.01.2025 - 1.490 RON
- 20.12.2024 - 1.266 RON
- 10.12.2024 - 1.490 RON
- 06.12.2024 - 1.266 RON
- 03.12.2024 - 1.490 RON
- 28.11.2024 - 1.132,4 RON
- 20.11.2024 - 1.192 RON
- 14.11.2024 - 1.266,5 RON
- 06.11.2024 - 1.403,3 RON
- 18.04.2024 - 1.490 RON
- 17.04.2024 - 1.266 RON
- 16.04.2024 - 1.490 RON
- 15.04.2024 - 1.266 RON
Descrierea produsului
Măsuță auxiliară Teulat Cep, ø 50 cm, albastru
Dimensiuni
| Înălţime: | 53 cm |
|---|---|
| Diametru: | 50 cm |
Specificații
| Formă | Rotunde |
|---|---|
| Decor | Frasin |
| Culoare | Albastru |
| Produs în | MY |
| Grosime | 1.8 cm |
| Înălțime picior | 48 cm |
| Capacitate de încărcare | 30 kg |
| Greutate | 13.5 kg |
| Înălțime | 53 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Cep |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Rustic |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Albastru |
| Material picioare | Placaj |
| Finisaj suprafață | Furnir/lăcuit |
| Material blat masă | MDF |
| Producător | Teulat |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

205,69 RON
Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding





