








Dimensiuni 24×80×15 cm
Raft negru mat din lemn de brad Maddison – Light & Living
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 15 cm |
| Înălţime: | 24 cm |
| Produs în | IN |
|---|---|
| Capacitate de încărcare | 15 kg |
| Greutate | 4.7 kg |
| Înălțime | 24 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Seria | Maddison |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Industrial/rustic/modern |
| Calitate | Extra |
| Culoare lemn | Lemn închis |
| Decor | Brad |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | Lemn masiv/metal |
| Culoare | Negru mat |
| Producător | Light & Living |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Boluri și cutii

- set, din porţelan
