


Că singurul lucru care lipsește pentru a vă perfecționa interiorul este agățarea perdelelor potrivite? Această tijă pentru perdele de la Gardinia, care vine cu toate materialele de montare necesare, are grijă să le fixeze în mod fiabil. Potrivit pentru perdele de până la 120 g/m2. Este bine de știut: Vă recomandăm, de asemenea, să cumpărați cârlige asortate pentru tija de perdele - alegeți între opțiunea clasică sau cârlige cu clește .
| Tipul tijei (galerie) | Extensibilă |
|---|---|
| Diametrul tijei | 1.1 cm |
| Material | Metal |
| Greutate | 0.28 kg |
| Lungime maximă | 500 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Lățime | 2 cm |
| Lungime | 500 cm |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Culoare | Argintiu |
| Producător | Gardinia |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

- set, din porţelan
