Recomandăm
Bibliotecă albă/în culoare naturală din lemn masiv de pin 70x181 cm Ella – Støraa
Dimensiuni 181×70×31 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos (40%)
- Raport calitate-preț bun (40%)
- Defecte/deteriorări la livrare (30%)
- Lemn moale (10%)
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.180,65 RON
- 19.04.2026 - 1.180,65 RON
- 23.03.2026 - 1.146,65 RON
- 10.03.2026 - 1.227 RON
- 20.02.2026 - 1.146,65 RON
- 16.02.2026 - 1.349 RON
- 14.02.2026 - 1.146,65 RON
- 27.01.2026 - 1.349 RON
- 23.01.2026 - 1.146,65 RON
- 20.01.2026 - 1.349 RON
- 13.01.2026 - 1.214 RON
- 06.01.2026 - 1.349 RON
- 05.12.2025 - 1.146,65 RON
- 28.11.2025 - 1.079,2 RON
- 24.11.2025 - 1.146,65 RON
- 01.11.2025 - 1.146 RON
- 27.10.2025 - 1.254 RON
- 25.10.2025 - 1.160,14 RON
- 23.10.2025 - 1.349 RON
- 26.06.2025 - 1.249 RON
- 20.06.2025 - 1.037 RON
- 18.06.2025 - 1.249 RON
- 25.04.2025 - 1.045 RON
- 15.04.2025 - 1.229 RON
- 10.04.2025 - 1.057 RON
- 03.04.2025 - 1.229 RON
- 25.03.2025 - 1.379 RON
- 20.03.2025 - 1.186 RON
- 10.03.2025 - 1.379 RON
- 05.03.2025 - 1.186 RON
- 26.02.2025 - 1.379 RON
- 22.02.2025 - 1.186 RON
- 03.02.2025 - 1.379 RON
- 08.11.2024 - 1.172 RON
- 06.11.2024 - 1.379 RON
- 29.10.2024 - 1.131 RON
- 08.10.2024 - 1.379 RON
- 13.09.2024 - 1.172 RON
- 04.09.2024 - 1.379 RON
- 16.08.2024 - 1.179 RON
- 30.04.2024 - 1.379 RON
- 28.04.2024 - 1.172 RON
- 18.04.2024 - 1.379 RON
- 17.04.2024 - 1.172 RON
- 16.04.2024 - 1.379 RON
- 15.04.2024 - 1.172 RON
Descrierea produsului
Sunteți un fan al stilului tradițional sau căutați mobilier rustic pentru căsuța de țară? Colecția Ella vă va impresiona cu finisajul său din lemn masiv de pin, picioarele rotunjite și frontonul decorativ profilat.
Dimensiuni
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 31 cm |
| Înălţime: | 181 cm |
Specificații
| Stil | Rustic |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Pin |
| Formă | Dreaptă |
| Material | Lemn |
| Tip ușă | Deschis/ fără ușă |
| Produs în | BR |
| Înălțime picior | 6.5 cm |
| Capacitate de încărcare | 25 kg |
| Greutate | 24 kg |
| Înălțime | 181 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Lemn |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Ella |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Clasic/rustic |
| Calitate | Basic |
| Finisaj rafturi | Cerat/lăcuit |
| Material raft | Pin masiv |
| Caracteristici | Cu rafturi/cu picioare |
| Culoarea picioare | Maro caramel |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Cerat/lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Culoare | Alb/culoare naturală |
| Producător | Støraa |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos (40%)
- Raport calitate-preț bun (40%)
- Corespunde fotografiilor (30%)
- Defecte/deteriorări la livrare (30%)
- Lemn moale (10%)
- Produs incomplet (10%)
Recenzii ale utilizatorilor
Știam că este lemn, dar faptul că este un pin atât de moale m-a surprins.
Bibliotecă vintage frumoasă, corespunde fotografiei.
Raportul preț-valoare este adecvat, aș putea spune perfect. Recomand produsul tuturor celor care doresc mobilier din lemn la un preț relativ avantajos.
Fără instrucțiuni și peretele a fost deteriorat și vopsit în timpul producției.
Regalul este foarte frumos, mic, exact ce mă așteptam.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Galerie de perdea 120 - 210 cm extensibilă din metal Globa – douceur d'intérieur
Din metal

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan








