Recomandăm
Suport pentru vin de perete pentru 8 sticle maro Sorrento – Light & Living
Dimensiuni 120×40×6 cm
888,25 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 888,25 RON
- 19.04.2026 - 888,25 RON
- 14.02.2026 - 862,75 RON
- 05.02.2026 - 1.015 RON
- 23.01.2026 - 862,75 RON
- 16.01.2026 - 883,05 RON
- 07.11.2025 - 812 RON
- 31.10.2025 - 862,75 RON
- 25.10.2025 - 872,9 RON
- 18.04.2024 - 1.069 RON
- 17.04.2024 - 909 RON
- 16.04.2024 - 1.069 RON
- 15.04.2024 - 909 RON
Descrierea produsului
Suport pentru vin de perete pentru 8 sticle maro Sorrento – Light & Living
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 6 cm |
| Înălţime: | 120 cm |
Specificații
| Tip | Suspendat |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Produs în | IN |
| Număr de sticle | 8 buc. |
| Greutate | 5.8 kg |
| Înălțime | 120 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Sorrento |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Rustic/industrial |
| Calitate | Extra |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Material structură | Fier |
| Material | Metal/lemn masiv |
| Producător | Light & Living |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

40,43 RON
Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
Autoadeziv, de perete, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

205,69 RON
Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko
Diametru







