
116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte
Cu ascuțitorul Hendi, lamele cuțitelor din bucătăria ta vor fi întotdeauna perfect ascuțite și pregătite pentru a tăia cu precizie.
| Tip | Ascuțitor din oțel |
|---|---|
| Material specific | Oțel inoxidabil |
| Material | Metal |
| Greutate | 0.24 kg |
| Înălțime | 4.5 cm |
| Lățime | 2.5 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Calitate | Extra |
| Instrucțiuni | Adecvat pentru mașina de spălat vase |
| Culoare | Argintiu/negru |
| Producător | Hendi |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită

132×240 cm

240×260 cm

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

40×40 cm, cu pene, pătrată