



Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileSuport pentru prosoape de montat pe perete din oțel Reitani – Wenko
| Tip | De perete |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Finisaj de suprafață | Vopsit |
| Material specific | Oțel |
| Material | Metal |
| Greutate | 0.233 kg |
| Înălțime | 40 cm |
| Lățime | 2 cm |
| Calitate | Special Week 3/Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Da |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Poate fi fixat pe perete cu șuruburi. Eu îl voi folosi ca picioare pentru dulap.
Sunt potrivite, deci, pentru prosoape de mâini?
Prea mici, abia incap prosoape mici de mâini.
Decent, foarte frumos. Potrivit pentru prosoape mici de mâini.
Execuție frumoasă, design nou, aspect modern și idee ingenioasă de amplasare a prosoapelor.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Pentru alimente, set de, din plastic

45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Diametru