Recomandăm
Coș de gunoi din plastic pentru deșeuri sortate/încorporat 18 + 12 + 12 + 8 l City - Elletipi
Dimensiuni 44×47×52 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 558 RON
- 10.03.2026 - 558 RON
- 10.01.2026 - 556,06 RON
- 14.01.2025 - 539,56 RON
- 14.12.2024 - 574 RON
- 13.12.2024 - 453 RON
- 03.12.2024 - 574 RON
- 18.11.2024 - 519 RON
- 29.10.2024 - 471 RON
- 28.10.2024 - 488 RON
- 27.10.2024 - 471 RON
- 21.10.2024 - 574 RON
- 16.10.2024 - 488 RON
- 08.10.2024 - 574 RON
- 13.09.2024 - 488 RON
- 30.08.2024 - 574 RON
- 25.08.2024 - 488 RON
- 20.08.2024 - 574 RON
- 16.08.2024 - 488 RON
- 01.08.2024 - 574 RON
- 28.07.2024 - 488 RON
- 17.07.2024 - 574 RON
- 18.04.2024 - 599 RON
- 17.04.2024 - 509 RON
- 16.04.2024 - 599 RON
- 15.04.2024 - 509 RON
Descrierea produsului
Coșurile de gunoi moderne încorporate vă permit să vă sortați deșeurile în mod convenabil și clar. Produsele din gama Elletipi City sunt concepute ca coșuri pentru deșeuri sortate adăpostite într-o cutie din care pot fi ușor glisate de-a lungul șinelor. Această soluție are mai multe avantaje - coșurile sunt ascunse în cutie, astfel încât nu există niciun risc de mirosuri, iar cutia vă permite, de asemenea, să plasați obiectele pe care doriți să le aveți la îndemână pe suprafața superioară a cutiei, astfel încât spațiul din dulap să fie utilizat în mod eficient. Cum funcționează coșurile de gunoi pull-out? -plasate pe partea inferioară a unui dulap de bucătărie convențional cu ușă, le puteți instala cu ușurință singur -înșurubați cele patru șuruburi și asamblarea este completă -coșurile alunecă în afara dulapului, pe șine metalice cu opritori moi pentru o extensie completă în afara dulapului. -toate coșurile sunt ușor de accesat datorită oblonului rulant practic - pur și simplu deschideți cutia și aruncați gunoiul fără a fi nevoie să scoateți coșurile coșurile în sine sunt în cutie și astfel se elimină posibilitatea de mirosuri: capacul coșurii are un filtru de mirosuri. -filtrul poate fi spălat de până la 50 de ori. Notă: Setul este format din coșuri cu volume de 12 + 18 + 12 + 8 litri.
Dimensiuni
| Lăţime: | 47 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 52 cm |
| Înălţime: | 44 cm |
Specificații
| Formă | Rotundă, Dreaptă |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Nu |
| Material suplimentar | Oțel inoxidabil |
| Greutate | 7 kg |
| Înălțime | 44 cm |
| Lățime | 47 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Capacitatea coșurilor individuale | 18+12+12+8 l |
| Volum | 50 l |
| Seria | City |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Elletipi |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Produsul nu corespunde cu prețul, are piese din plastic instabile. Întregul este șubred din cauza plasticului de slabă calitate. Nu l-aș mai cumpăra a doua oară.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Set olivieră și oțetieră din porțelan Whiteline – Orion
Manuală, Set de recipiente condimente
Disponibil în 2 e-shop-uri

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată












