



Expuneți cu mândrie fotografiile de familie sau suvenirurile din călătoriile dvs. pentru a fi admirate. Raftul Teaser de la UMAGE este alcătuit dintr-o combinație de metal cu forme subțiri și bare înguste elegante, într-o combinație de culori aurii. Recomandarea noastră: Dacă vă decideți să achiziționați două rafturi deodată, folosiți acest accesoriu pentru a le lega între ele pentru a obține spațiu suplimentar.
| Lăţime: | 30 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 30 cm |
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Formă | Drepte |
| Culoare | Alb |
| Produs în | VN |
| Greutate | 2.5 kg |
| Înălțime | 30 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Teaser |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/glamour |
| Calitate | Premium |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Da, fără șuruburi/cuie/cârlige în perete |
| Material | Metal |
| Producător | UMAGE |
Recenzii ale utilizatorilor
Sunt foarte frumoase.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
132×240 cm



Boluri și cutii

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată