

Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileAcest set practic conține piese de schimb pentru o sticlă de frișcă Hendi de la Kitchen Line . Pachetul include 3 duze, un suport pentru flacon, un sigiliu, o supapă și o perie de curățare.
| Tip | De masă |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Număr piese | 8 buc. |
| Material | Plastic |
| Greutate | 0.103 kg |
| Înălțime | 24 cm |
| Lățime | 3 cm |
| Lungime | 12 cm |
| Calitate | Extra |
| Producător | Hendi |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
totul este în regulă, se potrivește
Ne pare rău că nu aveți piese de schimb pe negru.
A corespuns descrierii și imaginii.
Am încercat, cu frișcă tare și toate formele au ieșit foarte frumos.
Se potrivește perfect.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
132×240 cm

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

40×40 cm, cu pene, pătrată