




Prosop alb din bumbac din frotir 70x130 cm Tendresse – douceur d'intérieur
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 130 cm |
| Material | Frotir, Bumbac |
|---|---|
| Seturi | O piesă |
| Motiv | Animal |
| Culoare | Alb |
| Produs în | PK |
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Dimensiune | 1x prosop de baie (70x130) |
| Tip | Frotir |
| Greutate | 0.46 kg |
| Lățime | 70 cm |
| Lungime | 130 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Seria | Tendresse |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 500 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Îngrijire | Adecvat pentru uscător/nu se albește chimic/spălare la 40°c/spălare la mașina de spălat |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Douceur d'intérieur |
Recenzii ale utilizatorilor
Calitate excelentă.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

18×49 cm, de perete, din plastic

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

7×8×47 cm, suspendat

132×240 cm

Din metal

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

40×40 cm, cu pene, pătrată