



Perdea albă 140x240 cm Linka – douceur d'intérieur
| Sistem de prindere | Bare/mecanism cu tijă |
|---|---|
| Numărul de bucăți în pachet | 1 buc. |
| Diametrul maxim al galeriei | 3.8 cm |
| Compoziție și tip de material | Voal |
| Greutate | 0.53 kg |
| Lățime | 140 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Model | Fără model/monocrom |
| Design | Scandinav/boho |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Neadecvat pentru uscător /nu se calcă/spălare la 30°c |
| Tipul fixării | Cu inele |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Douceur d'intérieur |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită


132×240 cm