


Draperie albastră 90x200 cm cu prindere la ușă Macarena – douceur d'intérieur
| Numărul de bucăți în pachet | 1 buc. |
|---|---|
| Sistem de prindere | Bare |
| Diametrul maxim al galeriei | 3.8 cm |
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Greutate | 1.22 kg |
| Lățime | 90 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Model | Monocrom |
| Design | Boho |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tipul fixării | La ușă |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Culoare | Albastru |
| Producător | Douceur d'intérieur |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt


Din metal

Din metal