



Dimensiuni 11×13 cm
Cuier de ușă argintiu mat din metal 13 cm – Casa Selección
| Lăţime: | 13 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 11 cm |
| Material | Metal |
|---|---|
| Potrivit pentru rafturi/uși cu grosimea de | 4 cm |
| Produs în | CN |
| Greutate | 0.208 kg |
| Înălțime | 11 cm |
| Lățime | 13 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Culoare | Argintiu mat |
| Producător | Casa Selección |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

140×200 cm, cu motiv Prințese, pentru fete
Disponibil în 2 e-shop-uri

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Diametru

160×230 cm, cu fir scurt, unicolor

Diametru

50×70 cm, din bumbac, set