
Bandă LED solară LED/1,2V 5 m IP44
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă solară, care se potrivește perfect în toate grădinile. Corp de iluminat cu protecție IP44, care asigură protecție împotriva stropilor de apă. Datorită intensității scăzute a luminii, este utilizat ca un corp de iluminat decorativ. Potrivit ca decor pentru grădini, alei, foișoare și terase. Datorită tehnologiei solare, este eficient din punct de vedere energetic. Alimentare printr-un panou solar cu un vârf practic de înfipt. Corp de iluminat dotat cu senzor de amurg. Se aprinde automat la lăsarea întunericului. Culoarea luminii: alb cald. Număr LED-uri: 240/m. Baterie: 1x AA NiMh 1,2V / 600mAh (inclusă în pachet). Comutator mecanic ON/OFF direct pe corpul corpului de iluminat.Dispune de 2 moduri opționale de iluminare (S) stabil și (F) intermitent.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | Benzi cu LED |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Întrerupător pe corpul produsului |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Capacitate | 600 mAh |
| Tensiune | 1,2 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Series | SOLAR Baterie centrum |
| Producător | Baterie Centrum |

Benzi cu LED, sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, sursă de alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, freestanding
În stoc
Din metal, din plastic, electrică
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită