





Dimensiuni 93×48×61 cm
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 297 RON până la 338 RON:
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Material catifelat: Verde Metal: Negru Dimensiuni Lățime: 48,5 cm Lățimea șezutului: 46 cm Adâncime: 61 cm Adâncimea șezutului: 46 cm Înălțime: 93,5 cm Înălțimea șezutului: 49,5 cm Înălțimea sezutului: 7 cm Greutate: 5,2 kg Capacitate de încărcare: 120 kg
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 61 cm |
| Înălţime: | 93 cm |
| Material șezut | Stofă |
|---|---|
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Verde |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Latime | 48,5 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Adancime | 61 cm |
| Inaltime | 93,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 49,5 cm |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Greutate | 5,2 kg |

În stil modern, din stofă, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri

90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×43×38 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
86×57×56 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

88×54×60 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×54×59 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

82×49×58 cm, în stil scandinav, din stofă

87×54×60 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
79×58×57 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 4 e-shop-uri

86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

86×53×42 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

Rotativ, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 1 zi
86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

86×45×54 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
