Recomandăm
Covor grej reversibil rotund din iută ø 140 cm Braided – Hanse Home
Dimensiuni ⌀ 140 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Material plăcut la atingere (60%)
- Calitate bună a covorului (60%)
- Culoare diferită față de poze (20%)
- Pierderea fibrelor (20%)
Istoricul prețurilor
- 15.05.2026 - 305,14 RON
- 24.04.2026 - 305,14 RON
- 05.03.2026 - 263,21 RON
- 03.03.2026 - 263 RON
- 16.01.2026 - 263,21 RON
- 18.12.2025 - 286,1 RON
- 08.12.2025 - 260,09 RON
- 01.11.2025 - 288,99 RON
- 27.10.2025 - 303,39 RON
- 23.10.2025 - 271,99 RON
- 29.08.2025 - 323 RON
- 27.08.2025 - 278 RON
- 01.08.2025 - 303,99 RON
- 30.07.2025 - 298 RON
- 25.07.2025 - 256 RON
- 15.07.2025 - 298 RON
- 11.07.2025 - 256 RON
- 28.06.2025 - 298 RON
- 20.06.2025 - 246 RON
- 17.06.2025 - 296 RON
- 10.06.2025 - 252 RON
- 06.06.2025 - 255 RON
- 27.05.2025 - 296 RON
- 23.05.2025 - 255 RON
- 20.05.2025 - 296 RON
- 20.05.2025 - 251,6 RON
- 16.05.2025 - 252 RON
- 13.05.2025 - 266,39 RON
- 09.05.2025 - 269,4 RON
- 30.04.2025 - 296 RON
- 25.04.2025 - 252 RON
- 18.04.2025 - 237 RON
- 15.04.2025 - 296 RON
- 10.04.2025 - 255 RON
- 27.03.2025 - 296 RON
- 25.03.2025 - 289 RON
- 24.03.2025 - 249 RON
- 20.03.2025 - 286 RON
- 10.03.2025 - 285,52 RON
- 05.03.2025 - 286 RON
- 26.02.2025 - 285,52 RON
- 26.02.2025 - 332 RON
- 22.02.2025 - 286 RON
- 15.02.2025 - 332 RON
- 13.02.2025 - 286 RON
- 08.01.2025 - 332 RON
- 06.12.2024 - 282 RON
- 05.12.2024 - 332 RON
- 04.12.2024 - 249 RON
- 03.12.2024 - 332 RON
- 02.12.2024 - 266 RON
- 06.11.2024 - 299,2 RON
- 01.11.2024 - 266 RON
- 30.10.2024 - 332 RON
- 29.10.2024 - 282 RON
- 28.10.2024 - 272 RON
- 28.10.2024 - 282 RON
- 27.10.2024 - 272 RON
- 27.10.2024 - 282 RON
- 21.10.2024 - 332 RON
- 16.10.2024 - 282 RON
- 08.10.2024 - 332 RON
- 04.10.2024 - 282 RON
- 01.10.2024 - 332 RON
- 27.09.2024 - 282 RON
- 17.09.2024 - 332 RON
- 13.09.2024 - 282 RON
- 04.09.2024 - 332 RON
Descrierea produsului
Atenție: Parte din fibrele naturale utilizate în fabricarea acestui covor se pot desprinde, la început. Acest fenomen este complet normal și se va diminua în timp, odată cu aspirarea regulată a covorului.
Dimensiuni
| Diametru: | 140 cm |
|---|
Specificații
| Formă | Rotundă |
|---|---|
| Amplasare | De interior |
| Material | Natural |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Produs în | BD |
| Compoziție și tip de material | Iută |
| Grosime | 1 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Greutate | 4 kg |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Bouclé |
| Seria | Jute Braided |
| Model | Monocrom |
| Design | Scandinav/boho |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Densitate | 2500 g/m² |
| Densitatea materialului | Înaltă |
| Caracteristici | Reversibil |
| Îngrijire | Nu se înmoaie/nu se albește chimic/a se întoarce ocazional covorul pentru a se egaliza utilizarea/a se curăța cu o cârpă uscată/a nu se folosi produse de curățat chimice/a se aspira frecvent/nu se recomandă contactul prelungit cu apa |
| Material partea din spate | Fără partea inferioară |
| Compoziție țesătură | 100% iută |
| Culoare | Grej |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Material plăcut la atingere (60%)
- Calitate bună a covorului (60%)
- Culoare plăcută/naturală (40%)
- Culoare diferită față de poze (20%)
- Pierderea fibrelor (20%)
Recenzii ale utilizatorilor
Nu a apărut scămoșarea, este foarte plăcut să calci pe el și această variantă gri are o culoare excelentă. Naturală, cu tentă maronie.
Frumos, pierde puțin fibre, dar asta ar trebui să se oprească.
Covorul este minunat, de calitate, deja am cumpărat a doua piesă.
Sunt încântată de covor. Este minunat, materialul este plăcut, și aș spune că calitatea corespunde prețului.
Culoarea covorului era complet diferită față de cea din fotografie.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Set veselă 24 piese din porțelan Kütahya Porselen Pearl, verde
Din porțelan
Livrare gratuită
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Recipient pentru pâine cu capac din bambus Wenko Kubo, negru
Fabricată din plastic

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Recipiente 24 buc. pentru alimente Fresco – Hermia
Pentru alimente, set de, din plastic

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Prosoape de vase 5 buc. din bumbac 50x70 cm – Tiseco Home Studio
50×70 cm, din bumbac, set

Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko

Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Covorașe pentru scări crem-maro deschis 16 buc. 20x65 cm Golden Marble – Vitaus
20×65 cm, cu fir scurt, pentru trepte

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Covoraș de baie bej din diatomit 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cm, antiderapante, de baie

Covoraș de baie maro deschis din diatomit 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, antiderapante, de baie































