



Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 159,29 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Colecția Wenko Bamboo este excepţională, deoarece designul minimalist va reînvia fiecare baie. Coșurile sau rafturile cu coșuri sunt foarte practice și eficiente. Notă: greutatea max. suportată - 10 kg.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Material | Bambus |
| Greutate | 1.818 kg |
| Înălțime | 170 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Lungime | 43 cm |
| Seria | Bahari |
| Calitate | Special Week 3/Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
În realitate nu a dezamăgit, este și mai frumos decât în poze.
Ușor, simplu și produsul a îndeplinit așteptările. Asamblarea este simplă chiar și pentru femei.
Se observă că este un obiect creat foarte ieftin și, da, este cea mai ieftină opțiune de pe acest site, dar chiar și așa, nu este atât de ieftin pe cât ar corespunde calitatea. Fotografia corespunde, dar din această fotografie nu se poate determina cu adevărat calitatea.
foarte frumos, practic, în simplitate constă frumusețea
Design frumos, se asamblează ușor și arată bine. Sunt mulțumită.

De perete
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

De perete

De perete


De perete
În stocLivrare gratuită
De perete

De perete
În stocLivrare gratuită
Freestanding, diametru
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

De perete

De perete
În stocLivrare gratuită

De perete



De perete
În stocLivrare gratuită
De perete

De perete

Freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, lăţime, înălţime

De perete, lăţime, înălţime



De perete

Autoadeziv, de perete, diametru

De perete
În stocLivrare gratuită
De perete

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Pentru alimente, set de, din plastic

45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Diametru