




Felinarul cu LED în stil antic este un accesoriu fermecător pentru amenajările interioare. Fabricat din plastic cu un aspect autentic de rugină și sticlă transparentă, acesta oferă casei dvs. un farmec rustic. În felinar se află un LED care creează o lumină pâlpâitoare, imitând atmosfera caldă și confortabilă a luminii unei lumânări reale. Vă rugăm să rețineți că bateriile nu sunt incluse și trebuie achiziționate separat.
| Produs în | CN |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Greutate | 0.4 kg |
| Înălțime | 19 cm |
| Lățime | 12 cm |
| Lungime | 9.5 cm |
| Tip de iluminat | Portabil |
| Întrerupător | Pe veioză |
| Sursă de alimentare | Pe baterii |
| Grad de protecție | IP20 |
| Baterie inclusă | Nu |
| Număr baterii | 4 buc. |
| Tipul bateriei | AA |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Culoare | Bronz |
| Producător | Hilight |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
132×240 cm



Boluri și cutii

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată