







Colecția Orea Gold de la Wenko aduce accesorii de baie elegante în auriu mat. Unul dintre ele este acest cârlig de perete pentru agățarea a până la două prosoape. Datorită sistemului Turbo-Loc®, îl puteți fixa pe perete fără a găuri. Pur și simplu îndepărtați folia protectoare de pe suportul adeziv, apoi fixați cârligul și împingeți-l la loc. În cazul în care vă răzgândiți cu privire la amplasarea sa, acesta poate fi îndepărtat în mod convenabil, fără a lăsa reziduuri de adeziv pe suprafață. Este bine de știut: Capacitatea de încărcare a cârligului este de 40 kg.
| Greutate | 0.18 kg |
|---|---|
| Înălțime | 4.5 cm |
| Lățime | 10 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Orea |
| Calitate | Basic |
| Tip | Autoadeziv |
| Tipul fixării | Turbo-loc/prin lipire |
| Sistem de agățare | Da |
| Material | Metal |
| Producător | Wenko |
Recenzii ale utilizatorilor
Drăguț
Execuție excelentă, arată foarte frumos, ușor de montat.
Ar putea fi puțin mai mare partea de agățat.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

140×200 cm, cu motiv Prințese, pentru fete
Disponibil în 2 e-shop-uri

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Diametru

160×230 cm, cu fir scurt, unicolor

Diametru

50×70 cm, din bumbac, set