







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED cu panou solar reglabil. Echipat cu senzor de mișcare și senzor crepuscular. Corp de iluminat cu comutator pentru reglarea temperaturii de culoare: 3000K, 4000K sau 6500K. Ideal pentru iluminarea spațiilor exterioare fără sursă de energie electrică (locuri de parcare, porți de acces etc.). Moduri de iluminare: 100 %, 50 %, 20 %, OPRIT. Timp de iluminare activat de senzor: 30 secunde. Unghi de detecție al senzorului: 120°. Setare prag crepuscular:
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K/4000 K/6500 K |
| Flux luminos total | 660 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Capacitate | 2200 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 1 h |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Funcție | Senzor crepuscular/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Series | REFLECTOR Solight |
| Producător | Solight |

De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită