Recomandăm
Birou cu blat cu aspect de lemn de stejar 50x120 cm Emerald – Støraa
1.282,65 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.282,65 RON
- 19.04.2026 - 1.282,65 RON
- 10.03.2026 - 1.273 RON
- 20.02.2026 - 1.189,15 RON
- 16.02.2026 - 1.399 RON
- 14.02.2026 - 1.189,15 RON
- 12.02.2026 - 1.399 RON
- 16.01.2026 - 1.189 RON
- 10.01.2026 - 1.259 RON
- 01.11.2025 - 1.189 RON
- 31.10.2025 - 1.189,15 RON
- 25.10.2025 - 1.203,14 RON
- 03.11.2024 - 1.269 RON
- 29.10.2024 - 1.189 RON
- 28.10.2024 - 1.147 RON
- 28.10.2024 - 1.189 RON
- 27.10.2024 - 1.147 RON
- 27.10.2024 - 1.189 RON
- 27.10.2024 - 1.147 RON
- 21.10.2024 - 1.399 RON
- 16.10.2024 - 1.189 RON
- 08.10.2024 - 1.399 RON
- 04.10.2024 - 1.189 RON
- 01.10.2024 - 1.399 RON
- 27.09.2024 - 1.189 RON
- 17.09.2024 - 1.399 RON
- 13.09.2024 - 1.189 RON
- 08.09.2024 - 1.399 RON
Descrierea produsului
Birou cu blat cu aspect de lemn de stejar 50x120 cm Emerald – Støraa
Specificații
| Produs în | MY |
|---|---|
| Greutate | 30 kg |
| Înălțime | 76 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Sistem de închidere | Soft close (închidere silențioasă) |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Alte caracteristici | Cu rafturi |
| Tip birou | De scris |
| Seria | Emerald |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Clasic |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Gri deschis |
| Material picioare | MDF |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Decor | Stejar |
| Material blat masă | MDF |
| Culoare | Gri deschis |
| Producător | Støraa |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
101,99 RON
Galerie de perdea 120 - 210 cm extensibilă din metal Globa – douceur d'intérieur
Din metal

111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

90,09 RON
Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan

95,07 RON






