Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
Dimensiuni 160×230 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 726 RON
Istoricul prețurilor
- 21.05.2026 - 726 RON
- 10.05.2026 - 726 RON
- 17.04.2026 - 684,25 RON
- 11.04.2026 - 644 RON
- 10.03.2026 - 700 RON
- 05.03.2026 - 658,75 RON
- 24.02.2026 - 775 RON
- 20.02.2026 - 658,75 RON
- 16.02.2026 - 775 RON
- 14.02.2026 - 658,75 RON
- 12.02.2026 - 775 RON
- 22.01.2026 - 708 RON
- 27.12.2025 - 658,75 RON
- 17.12.2025 - 658 RON
- 07.10.2025 - 734 RON
- 03.10.2025 - 631 RON
- 01.08.2025 - 705 RON
- 30.07.2025 - 694 RON
- 25.07.2025 - 597 RON
- 15.07.2025 - 694 RON
- 11.07.2025 - 597 RON
- 26.06.2025 - 694 RON
- 20.06.2025 - 576 RON
- 17.06.2025 - 694 RON
- 10.06.2025 - 590 RON
- 10.04.2025 - 597 RON
- 06.04.2025 - 694 RON
- 04.10.2024 - 590 RON
- 01.10.2024 - 694 RON
- 27.09.2024 - 590 RON
- 17.09.2024 - 694 RON
- 13.09.2024 - 590 RON
- 08.09.2024 - 694 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Transformă-ți casa într-o oază de eleganță și confort cu un covor de la Villeroy & Boch. Cu schema sa simplă de culori, acesta va completa cu ușurință orice interior. Covorul cu fire de 1,5 cm înălțime este extrem de moale și pufos. Este certificat STANDARD 100 OEKOTEX și este potrivit și pentru camerele cu încălzire prin pardoseală. Finisajul de înaltă calitate și fibrele sintetice din poliester 100% garantează o durată lungă de viață și o durabilitate excepțională. Covorul este ușor de curățat: pur și simplu spală zona murdară cu detergent pentru covoare.
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Material | Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy |
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Înălțime fir | 15 mm |
| Grosime | 1.5 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 4.2 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de finisaj | Lucios |
| Tip de fabricație | Brodat la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (saxony) |
| Seria | 1899 |
| Model | Monocrom/abstract |
| Design | Glamour/modern |
| Calitate | Premium |
| Densitate | 1100 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | Curățarea petelor se face doar manual/doar curățare profesională/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Poliester |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Culoare | Crem |
| Producător | Villeroy&Boch |
Produse similare

Covor crem rotund ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cm, rotund, de interior

Covor lana Zagros Selectează mărime: 080 X 120
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Bran Bej Cerc Selectează mărime: 200 X 200
Rotund, din lână, în stil modern
În stoc
Covor lana Eveil gri Selectează mărime: 080 X 120
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Sean alabaster Selectează mărime: 133 X 133
Rotund, din lână, de interior
În stoc
Covor lana Derin Selectează mărime: 160 X 240
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
Covor Lana Corail sand Selectează mărime: 133 X 190
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Weaw popielaty grey Selectează mărime: 080 X 120
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor CORE A004 Cadru, Umbrită - structural, două niveluri de lână, bej / roz
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
Covor lana Bran bej Selectează mărime: 160 X 240
Din lână, de interior, tip mochetă
În stoc
Covor ESQUINA 140x200 cm, bej
140×200 cm, din bumbac, unicolor
În stoc
ANDRE 1180 covor lavabil Fagure, hexagon 3D anti-alunecare - gri - SECUNDAR-COTATI PRODUSUL
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Rotund SIROLO Nisipiu Ø 120 CM Poliester
Rotund, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Covor Ader Linen Selectează mărime: 133 X 190
De interior, tip mochetă, la bucată
În stoc
ANDRE 1180 covor lavabil Fagure, hexagon 3D anti-alunecare - gri
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
MIRO 51416.805 covor lavabil Melange anti-alunecare - bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Traversa lana Zagros alabaster Selectează lătime: 080 X
Tip traversă, cu fir scurt, dreptunghiular
În stoc
Covor lana Marmur gri deschis Selectează mărime: 080 X 150
În stil scandinav, din lână, de interior
În stoc
Covor lana Onyx alabaster Selectează mărime: 160 X 240
Cu fir scurt, din lână, în stil modern
În stoc
Covor lana Himalia linen Selectează mărime: 160 X 240
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lana Dafne alabstrowy Selectează mărime: 080 X 120
Dreptunghiular, din lână, în stil modern
În stoc
Covor lana Milika bej Selectează mărime: 160 X 240
Cu fir scurt, dreptunghiular, din lână
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Rotund SIROLO Gri Ø 120 CM Poliester
Rotund, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor de bucătărie lavabil, model frunze, 60x300 cm, catifea
Tip traversă, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
Covor rotund gri cu pompoane POMPOME 90 cm
⌀ 90 cm, rotund, din bumbac
În stoc
Covor lana Tosca White Selectează mărime: 133 X 180
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor lavabil modern SHAPE 3105 inima shaggy - bej, antiderapant
Rotund
În stoc
vidaXL Covor IZA aspect scandinav, cu fire scurte, gri, Ø 80 cm
Rotund, în stil scandinav, de interior
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covoare de zonă Rotund PALMERAS Crem Ø 120 CM Poliester
Rotund, în stil modern, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor IZA aspect scandinav, cu fire scurte, gri, Ø 100 cm
Rotund, în stil scandinav, de interior
În stocLivrare gratuită
Covor lana Melania beige Selectează mărime: 133 X 180
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covor „OVIEDO”, fire scurte, antracit, 240x240 cm
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Bonami.ro

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Masă de călcat Joseph Joseph Pocket, albastru deschis
De masă

Pilotă 4 anotimpuri de tip pătură pentru copii 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, pentru 4 anotimpuri

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Covoraș de baie maro deschis din diatomit 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, antiderapante, de baie

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda













