
116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte
Dimensiuni 26×18×26 cm
Cutii de depozitare roz-deschis 2 buc. din plastic cu capac 18,5x27x26 cm Brisen – Rotho
| Lăţime: | 18 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 26 cm |
| Înălţime: | 26 cm |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Tip | Cu capac |
| Număr piese | 2 buc. |
| Greutate | 0.7 kg |
| Înălțime | 26 cm |
| Lățime | 18.5 cm |
| Volum | 7 l |
| Seria | Brisen |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Culoare | Roz deschis |
| Producător | Rotho |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
132×240 cm



Boluri și cutii

Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată