



Dimensiuni 10×50 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCuier de perete argintiu mat/în culoare naturală din lemn de frasin Rin – YAMAZAKI
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 10 cm |
| Decor | Frasin |
|---|---|
| Tip | De perete |
| Culoare | Bej |
| Material | Lemn |
| Produs în | CN |
| Material specific | Lemn masiv de frasin/oțel |
| Capacitate de încărcare | 10 kg |
| Greutate | 0.7 kg |
| Înălțime | 10 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Rin |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Premium |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Producător | YAMAZAKI |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Design elegant, material de calitate. Simplu și frumos.
Un produs estetic, modern și de o calitate excelentă. Funcționează bine. Recomand achiziționarea acestuia și altora.
Foarte frumos și de calitate superioară.
Un suport de haine frumos, ușor de instalat.
O piesă frumoasă, însă puțin mai mică decât mă așteptam.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Din metal

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

- set, din porţelan
