Recomandăm
Lenjerie de pat neagră din catifea pentru pat dublu 200x200 cm Lattice Cut – Catherine Lansfield
Dimensiuni 200×200 cm
313,64 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 313,64 RON
- 19.04.2026 - 313,64 RON
- 05.03.2026 - 307,69 RON
- 05.03.2026 - 307,7 RON
- 20.02.2026 - 307,69 RON
- 16.02.2026 - 361,99 RON
- 14.02.2026 - 307,69 RON
- 12.02.2026 - 361,99 RON
- 23.01.2026 - 307,69 RON
- 16.01.2026 - 314,93 RON
- 01.11.2025 - 307,69 RON
- 27.10.2025 - 325,79 RON
- 25.10.2025 - 311,31 RON
- 20.10.2025 - 361,99 RON
- 20.10.2025 - 362 RON
- 14.10.2025 - 311 RON
- 09.10.2025 - 361,99 RON
- 07.10.2025 - 343,99 RON
- 03.10.2025 - 296 RON
- 01.10.2025 - 343,99 RON
- 30.09.2025 - 275 RON
- 26.09.2025 - 296 RON
- 16.09.2025 - 343,99 RON
- 12.09.2025 - 296 RON
- 04.09.2025 - 343,99 RON
- 29.08.2025 - 292,39 RON
- 24.08.2025 - 292 RON
- 20.08.2025 - 292,39 RON
- 20.08.2025 - 343,99 RON
- 19.08.2025 - 298,24 RON
- 15.08.2025 - 298 RON
- 14.08.2025 - 298,24 RON
- 09.05.2025 - 307,6 RON
- 04.05.2025 - 338 RON
- 25.04.2025 - 280 RON
- 15.04.2025 - 329 RON
- 10.04.2025 - 283 RON
- 07.04.2025 - 329 RON
- 27.03.2025 - 320 RON
- 25.03.2025 - 313 RON
- 20.03.2025 - 269 RON
- 10.03.2025 - 313 RON
- 05.03.2025 - 269 RON
- 26.02.2025 - 313 RON
- 22.02.2025 - 269 RON
- 15.02.2025 - 313 RON
- 13.02.2025 - 269 RON
- 03.02.2025 - 313 RON
- 17.01.2025 - 277 RON
- 08.10.2024 - 313 RON
- 04.10.2024 - 266 RON
- 01.10.2024 - 313 RON
- 27.09.2024 - 266 RON
- 25.09.2024 - 313 RON
Descrierea produsului
Lenjerie de pat neagră din catifea pentru pat dublu 200x200 cm Lattice Cut – Catherine Lansfield
Dimensiuni
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
Specificații
| Tip de lenjerie | 2 persoane |
|---|---|
| Imprimeu | Buline |
| Caracteristici | De lux |
| Compoziție și tip de material | Catifea |
| Număr de perne | 2 |
| Greutate | 1.39 kg |
| Set | Față de pernă inclusă |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Dimensiuni lenjerie de pat | 200x200 |
| Dimensiuni pernă | 50x75 |
| Seria | Lattice Cut Velvet |
| Sistem de închidere lenjerie de pat | Cu nasturi |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin pliere |
| Model | În relief/monocrom/ornamental |
| Design | Glamour |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 130 g/m² |
| Îngrijire | Spălare la 40°c/adecvat pentru uscător/spălare la mașina de spălat |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Culoare | Negru |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii
5.02 evaluări
5
2 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Am cumpărat împreună cu husa, model elegant. Foarte mulțumită.
Utilizator mulțumit
Material foarte plăcut, arată foarte frumos.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

101,99 RON
Galerie de perdea 120 - 210 cm extensibilă din metal Globa – douceur d'intérieur
Din metal

97,74 RON
Scurgător de vase negru cu două nivele din metal 42,5x32 cm Radka – Orion

95,07 RON




