Recomandăm
79,89 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 79,89 RON
- 17.04.2026 - 79,89 RON
- 14.04.2026 - 75,19 RON
- 10.03.2026 - 75,89 RON
- 05.03.2026 - 71,39 RON
- 05.03.2026 - 71,4 RON
- 24.02.2026 - 83,99 RON
- 20.02.2026 - 71,39 RON
- 16.02.2026 - 83,99 RON
- 14.02.2026 - 71,39 RON
- 02.02.2026 - 83,99 RON
- 10.01.2026 - 76,73 RON
- 06.01.2026 - 83,99 RON
- 05.12.2025 - 71,39 RON
- 30.11.2025 - 67,19 RON
- 01.11.2025 - 71,39 RON
- 27.10.2025 - 74,95 RON
- 23.10.2025 - 67,19 RON
- 01.08.2025 - 83,99 RON
- 30.07.2025 - 82 RON
- 25.07.2025 - 71 RON
- 15.07.2025 - 82 RON
- 11.07.2025 - 71 RON
- 26.06.2025 - 82 RON
- 20.06.2025 - 68 RON
- 10.06.2025 - 82 RON
- 06.06.2025 - 71 RON
- 01.06.2025 - 82 RON
- 27.05.2025 - 69,69 RON
- 16.05.2025 - 70 RON
- 13.05.2025 - 73,8 RON
- 09.05.2025 - 74,6 RON
- 30.04.2025 - 82 RON
- 25.04.2025 - 70 RON
- 18.04.2025 - 66 RON
- 15.04.2025 - 82 RON
- 10.04.2025 - 71 RON
- 25.03.2025 - 82 RON
- 20.03.2025 - 71 RON
- 10.03.2025 - 61,5 RON
- 05.03.2025 - 62 RON
- 26.02.2025 - 61,5 RON
- 26.02.2025 - 82 RON
- 22.02.2025 - 71 RON
- 03.02.2025 - 82 RON
- 16.01.2025 - 70,52 RON
- 10.01.2025 - 77,08 RON
- 08.01.2025 - 82 RON
- 20.12.2024 - 70 RON
- 10.12.2024 - 82 RON
- 06.12.2024 - 70 RON
- 14.11.2024 - 69,7 RON
- 11.11.2024 - 74,1 RON
- 29.10.2024 - 70 RON
- 28.10.2024 - 67 RON
- 27.10.2024 - 70 RON
- 27.10.2024 - 67 RON
- 27.10.2024 - 70 RON
- 22.10.2024 - 82 RON
- 29.09.2024 - 81 RON
Descrierea produsului
Covoraș de intrare din fibre de nucă de cocos 40x70 cm Kitty Home – Hanse Home
Dimensiuni
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 70 cm |
Specificații
| Material | Fibră de cocos |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiulară |
| Produs în | IN |
| Material specific | Fibre de nucă de cocos |
| Grosime | 1.5 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 2.2 kg |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Amplasare | Interior/pentru zona de exterior acoperită |
| Tip de fabricație | Brodat la mașină |
| Seria | Mix Mats |
| Model | Inscripționat |
| Design | Clasic |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Antiderapant |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se folosi o spumă de curățare adecvată pentru curățarea produsului |
| Material partea din spate | PVC |
| Compoziție țesătură | 100% fibre de nucă de cocos |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
4.73 evaluări
5
2 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
111,14 RON140,21 RON
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

652 RON
Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
73,94 RON
Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm







