





Dimensiuni 42×29 cm
Cuier de perete teracotă din metal 29 cm Sensu – Spinder Design
| Lăţime: | 29 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 42 cm |
| Material | Metal |
|---|---|
| Produs în | RO |
| Material specific | Oțel |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 3 kg |
| Înălțime | 42 cm |
| Lățime | 29 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Sensu |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Finisaj suprafață | Acoperit cu pulbere |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Culoare | Teracotă |
| Producător | Spinder Design |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
45×50×35 cm, dreptunghiulare, din material textil
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

7×8×47 cm, suspendat