
Plafonieră LED dimabilă MANA LED/36W/230V 2700-6500K + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită doar pentru interior (IP20). Poate fi controlată convenabil cu telecomanda (inclusă). Cu ajutorul telecomenzii se poate selecta luminozitatea luminii. De asemenea, temperatura de culoare poate fi modificată de la 2.700 K la 6.500 K. Temporizator și mod lumină de veghe. Funcție de memorare: după pornirea luminii, ultimele setări sunt păstrate până la efectuarea unei modificări. Sursă de lumină LED economică încorporată.
| Formă | Pătrat |
|---|---|
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Flux luminos total | 3420 lm |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 240 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Stil | Altele |
| Series | INDUS Baterie Centrum, NERIS Baterie Centrum |
| Producător | Baterie Centrum |

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită


Din metal
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită