










Este bine de știut: În pachet sunt incluse un tel de sârmă, un tel și un cârlig de aluat.
| Tip | De mână |
|---|---|
| Material specific | Crom |
| Material | Plastic |
| Putere energetică | 250 W |
| Greutate | 1.15 kg |
| Lungime cablu | 150 cm |
| Înălțime | 17.1 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Frecvență sunet | 50 - 60 Hz |
| Seria | Cream |
| Tip mixer | Manual |
| Calitate | Premium |
| Voltaj | 220 V |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Instrucțiuni | Neadecvat pentru mașina de spălat vase |
| Producător | SMEG |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
45×50×35 cm, dreptunghiulare, din material textil
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

7×8×47 cm, suspendat