Recomandăm
Scaun de bar gri închis cu înălțime ajustabilă/cu cotiere tapițat (înălțime șezut 65 cm) Nolan – Unique Furniture
Dimensiuni 88×50×52 cm
738,65 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 738,65 RON
- 19.04.2026 - 738,65 RON
- 19.03.2026 - 667,25 RON
- 28.11.2025 - 665 RON
- 22.11.2025 - 666 RON
- 01.11.2025 - 667 RON
- 27.10.2025 - 696 RON
- 25.10.2025 - 675,1 RON
- 23.10.2025 - 785 RON
- 01.06.2025 - 619 RON
- 01.06.2025 - 729 RON
- 23.05.2025 - 619 RON
- 10.04.2025 - 627 RON
- 26.02.2025 - 684 RON
- 22.02.2025 - 588 RON
- 15.02.2025 - 684 RON
- 13.02.2025 - 588 RON
- 28.01.2025 - 684 RON
- 24.01.2025 - 581 RON
- 22.01.2025 - 684 RON
- 17.01.2025 - 602 RON
- 12.12.2024 - 684 RON
- 15.11.2024 - 581,4 RON
- 06.11.2024 - 639,6 RON
Descrierea produsului
Scaun de bar gri închis cu înălțime ajustabilă/cu cotiere tapițat (înălțime șezut 65 cm) Nolan – Unique Furniture
Dimensiuni
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 52 cm |
| Înălţime: | 88 cm |
Specificații
| Material | Textil |
|---|---|
| Material tapițerie | Stofă |
| Produs în | CN |
| Tip | Tapițat |
| Lățime șezut | 36.5 cm |
| Adâncime șezut | 38 cm |
| Înălțimea maximă a scaunului | 80 cm |
| Înălțimea minimă a scaunului | 65 cm |
| Înălțime șezut | 65 cm |
| Greutate | 15.7 kg |
| Înălțime | 88.5 cm |
| Lățime | 50.5 cm |
| Caracteristici | Înălțime ajustabilă/cu cotiere |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC 100%/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Seria | Nolan |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Retro |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 50000 martindale |
| Culoare | Gri închis |
| Producător | Unique Furniture |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
365,49 RON
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

49,29 RON
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

90,09 RON
Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan

95,07 RON

























