


Napron de masă din bumbac 40x140 cm Snowbound – Butter Kings
| Produs în | CZ |
|---|---|
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Greutate | 0.15 kg |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 140 cm |
| Seria | Toadstool Country |
| Model | Cu imprimeu |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | Spălare la 40°c/adecvat pentru uscător/nu se albește chimic |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Producător | Butter Kings |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită

132×240 cm

240×260 cm

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

40×40 cm, cu pene, pătrată