








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Milagro pe care îl avem în stoc la prețul de 213.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Stil | Altele |
| Soclu | GU10 |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | NU |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Series | HERO SPOT Milagro, PIPE Milagro, MICA Milagro, CIRCUIT 1 Track light |
| Producător | Milagro |

Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din cupru, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 24V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, cu finisaj din cupru, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocAplicat, în stil modern, din plastic
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc