



Dimensiuni 11×47×7 cm
Raftul jucăuș Sleek de la LEGO® va cuceri mai mult decât fanii acestui set de construcții legendar. Cărțile, jucăriile sau suvenirurile din călătoriile tale își vor găsti toate locul pe ea. Notă: Fabricat din plastic ABS, în care nu există găsi BPA sau ftalați.
| Lăţime: | 47 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 7 cm |
| Înălţime: | 11 cm |
| Culoare | Roșu |
|---|---|
| Greutate | 0.425 kg |
| Înălțime | 11.5 cm |
| Lățime | 47.8 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | LEGO Storage |
| Necesită asamblare | Nu |
| Calitate | Extra |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | Plastic |
| Producător | LEGO® |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Cu priză, freestanding

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
45×50×35 cm, dreptunghiulare, din material textil
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

7×8×47 cm, suspendat